Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Pogoni kończą przygotowania do jutrzejszego meczu z Legią Warszawa w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie przeprowadzą dziś zamknięty dla publiczności trening i udadzą się do jednego z hoteli, gdzie spędzą ostatnie godziny przed konfrontacją ze stołeczną drużyną.

Legia pod wodzą byłego trenera Dumy Pomorza Kosty Runjaića w miniony wtorek zdobyła Puchar Polski, pokonując w finale lidera ekstraklasy Raków Częstochowa w rzutach karnych.

Sebastian Kowalczyk, pomocnik Pogoni zapewnia, że spotkanie trzeciej w tabeli portowej jedenastki z wiceliderem ekstraklasy będzie stało na wysokim poziomie.

- Chcielibyśmy, my jako piłkarze takie widowisko naszym kibicom dać. Miejmy nadzieję, że Legia też przyjedzie w dobrym nastroju. A co za tym idzie, będzie to fajne widowisko i będzie można zobaczyć kilka dobrych bramek, a koniec końców, to Pogoń zatriumfuje - podkreśla Kowalczyk.

Niedzielny mecz piłkarzy Pogoni z Legią Warszawa rozpocznie się o godzinie 17:30 na stadionie przy Twardowskiego w Szczecinie.
A co za tym idzie, będzie to fajne widowisko i będzie można zobaczyć kilka dobrych bramek, a koniec końców, to Pogoń zatriumfuje - podkreśla Kowalczyk.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty