Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Finisz sezonu zbliża się nieuchronnie. Piłkarze czterech zachodniopomorskich drużyn występujących w grupie II 3. ligi rozegrają dziś mecze 30. kolejki spotkań.
Zajmujący drugie miejsce w tabeli piłkarze rezerw Pogoni Szczecin zagrają na wyjeździe ze Stolem Gniewino i aby nadal mieć tylko trzy punkty straty do lidera Olimpii Grudziądz muszą wygrać dziś na Kaszubach.

Piłkarze Błękitnych w Stargardzie zmierzą się z walczącą o utrzymanie Jarotą Jarocin. Na wygraną Błękitnych liczą znajdujący się tuż nad strefą spadkową piłkarze Vinety Wolin, którzy spotkają się z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

W roli trenera Vinety zadebiutuje Arkadiusz Jarymowicz, który zastąpił na tym stanowisku Dawida Jeża. Goniący ligową czołówkę piłkarze Świtu Szczecin zmierzą się z Klubem Piłkarskim Starogard Gdański. Zajmująca siódme miejsce Duma Północy chce odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu i zmniejszyć punktowy dystans do wyprzedzających ją zespołów.

Mecz Błękitnych w Stargardzie rozpocznie się o godzinie 17 natomiast spotkanie piłkarzy rezerw Pogoni w Gniewinie oraz pojedynki Vinety w Wolinie i Świtu na stadionie przy Stołczyńskiej w Szczecinie rozpoczną się o godzinie 18.
Relacja Artura Dyczewskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty