Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Utalentowany junior odszedł z Pogoni - Konrad Magnuszewski nie jest już piłkarzem szczecińskiego klubu. 18-letni reprezentant Polski przeszedł do beniaminka 1. ligi Motoru Lublin.
Konrad Magnuszewski do Pogoni trafił przed czterema laty z MOSP Białystok i grał w zespole trampkarzy starszych prowadzonych przez Przemysława Jasińskiego obecnie jednego z asystentów trenera lubelskiej drużyny, Goncalo Feio.

Występujący na środku obrony zawodnik w ubiegłym roku grał w kadrze Polski do lat 17 na Mistrzostwach Europy w tej kategorii wiekowej. W styczniu tego roku był na zgrupowaniu Dumy Pomorza w Turcji i ćwiczył z zespołem trenera Jensa Gustafssona.

W trzecioligowej drużynie rezerw Pogoni rozegrał siedem spotkań w minionym sezonie. Był także regularnie powoływany do reprezentacji Polski do lat 18. Konrad Magnuszewski z Motorem Lublin podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia umowy o kolejny rok.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty