Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze rezerw Pogoni za burtą Pucharu Polski. Szczecinianie przegrali u siebie z drugoligową Polonią Bytom 1:4 w pierwszej rundzie turnieju tysiąca drużyn.
Honorowego gola dla portowej drużyny z rzutu karnego zdobył Adam Frączczak. Jak mówi pomocnik rezerw Pogoni Mateusz Bąk, trzecioligowiec dzielnie walczył z Polonią i miał swoje szanse na lepszy wynik, ale ostatecznie bytomianie odnieśli pewne zwycięstwo.

- Akcję stworzyliśmy sobie, jak w każdym meczu i te sytuacje też były. Polonia okazała się za mocna dla nas. Było widać doświadczenie. Moim zdaniem, podeszliśmy trochę wystraszeni do meczu i Polonia to wykorzystała - mówi Bąk.

Oprócz rezerw Pogoni Szczecin z Pucharu Polski odpadli także piłkarze Kotwicy, którzy w Kołobrzegu w rzutach karnych przegrali z pierwszoligowym Bruk-Betem Termalika Nieciecza 3:4.

W Warszawie odbędzie się w piątek losowanie drugiej rundy Pucharu Polski. Od tej fazy do rywalizacji przystąpią grający w ekstraklasie piłkarze Pogoni Szczecin, którzy byli zwolnieni z udziału w pierwszej rundzie.
Jak mówi pomocnik rezerw Pogoni Mateusz Bąk, trzecioligowiec dzielnie walczył z Polonią i miał swoje szanse na lepszy wynik, ale ostatecznie bytomianie odnieśli pewne zwycięstwo.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty