Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Piłkarze Pogoni Szczecin zmierzą się w Bydgoszczy z Zawiszą w zaległym meczu o mistrzostwo 2 ligi.
Oba zespoły do tego spotkania przystąpią w różnych nastrojach. Zawisza wygrał dwa ostatnie ligowe mecze, natomiast portowcy doznali dwóch porażek. Dodatkowym smaczkiem wieczornej rywalizacji piłkarzy będzie pojedynek trenerów Mariusza Kurasa i Piotra Mandrysza przed laty grających wspólnie w Pogoni.

Obecny szkoleniowiec szczecińskiej drużyny Piotr Mandrysz, który jesienią zastąpił na tym stanowisku Mariusza Kurasa przyznał, że będzie to spotkanie dwóch przyjaciół. - Przez wiele lat wspólnie graliśmy i mieszkaliśmy razem w pokoju podczas zgrupowań. Myślę, że Mariusz chce wygrać, podobnie jak ja - stwierdził trener Pogoni.

Trener Zawiszy Mariusz Kuras podkreśla, że mecz z Pogonią zawsze mocno przeżywa. - Nie ma we mnie emocji negatywnych. Jestem trenerem Zawiszy i to, co się da ugrać to chcę z Pogonią ugrać - mówi popularny w Szczecinie "Mario".

Pojedynek piłkarzy Zawiszy z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 19 na stadionie przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy.
Trener Zawiszy Mariusz Kuras podkreśla, że mecz z Pogonią zawsze mocno przeżywa.
Obecny szkoleniowiec szczecińskiej drużyny Piotr Mandrysz, który jesienią zastąpił na tym stanowisku Mariusza Kurasa przyznał, że będzie to spotkanie dwóch przyjaciół.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty