Jean-Pierre Nsame kolejnym wzmocnieniem Granatowo-Bordowych.
W zeszłym sezonie grał w Legii Warszawa, zagrał w 19 spotkaniach i strzelił 11 bramek.
Jest to drugi ogłoszony w tym oknie transferowym transfer do Pogoni, wcześniej klub potwierdził sprowadzenie bramkarza, Nikolaosa Botisa. W barwach Dumy Pomorza w przyszłym sezonie zagra również Patryk Dziczek, który grał w zeszłym sezonie z Piaście Gliwice.
Jest to drugi ogłoszony w tym oknie transferowym transfer do Pogoni, wcześniej klub potwierdził sprowadzenie bramkarza, Nikolaosa Botisa. W barwach Dumy Pomorza w przyszłym sezonie zagra również Patryk Dziczek, który grał w zeszłym sezonie z Piaście Gliwice.
Edycja tekstu: Natalia Chodań

Radio Szczecin