Piłkarze Pogoni rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu ekstraklasy. Treningi z zawodnikami prowadzi już nowy trener szczecińskiej drużyny Hiszpan Oscar Garcia.
- Dopiero pierwszy trening za nami, dopiero co będziemy się poznawać wszyscy z trenerem, aczkolwiek dzisiaj naprawdę siłownia była bardzo ciężka, ale po to jest ten okres i trzeba z tego czerpać. W sezonie aż tak ciężko się nie trenuje, dlatego teraz jest czas, żeby się każdy przygotował - dodaje Biegański.
W pierwszym meczu nowego sezonu ekstraklasy, dokładnie za miesiąc, piłkarze Pogoni 24 lipca w Szczecinie zmierzą się z Legią Warszawa.
Autorka edycji: Joanna Chajdas

Radio Szczecin