Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Blisko 5 tysięcy sympatyków Pogoni chce oglądać na żywo mecz portowej drużyny z GKP w Gorzowie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Blisko 5 tysięcy sympatyków Pogoni chce oglądać na żywo mecz portowej drużyny z GKP w Gorzowie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Blisko 5 tysięcy sympatyków Pogoni chce oglądać na żywo mecz portowej drużyny z GKP w Gorzowie.
Stowarzyszenie kibiców "Portowcy" wystosowało prośbę do gorzowskiego klubu o udostępnienie 4 800 miejsc na mecz drugiej kolejki I ligi pomiędzy Gorzowskim Klubem Sportowym a Pogonią, który zaplanowany jest na 8 sierpnia.

Wcześniej, bo już 29 lipca Pogoń rozegra pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie. Portowcy w Elblągu zagrają o Puchar Polski z Olimpią. - Na to spotkanie będzie mogło pojechać dwustu kibiców ze Szczecina - informuje rzecznik Pogoni Adam Wosik.

Bilety na pucharowy mecz Pogoni z Olimpią Elbląg będą kosztować 10 złotych.
29 lipca Pogoń rozegra pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie. Portowcy w Elblągu zagrają o Puchar Polski z Olimpią. - Na to spotkanie będzie mogło pojechać dwustu kibiców ze Szczecina - informuje rzecznik Pogoni Adam Wosik.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty