Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Precedensowa decyzja Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Wydział Gier prowadzący rozgrywki w regionie koszalińskim - ukarał obustronnym walkowerem drużyny Darłovi Darłowo i Bałtyku Koszalin. Kibice tych zespołów pobili się po meczu.
Dziś zapadną kolejne decyzje w jaki sposób ukarać znane w naszym regionie zespoły Darłovi Darłowo i Bałtyku Koszalin. To właśnie po meczu tych drużyn, który na dodatek nie został dokończony - doszło do starć z udziałem kibiców.

Mecz został przerwany ze względu na dwukrotne wtargnięcie fanów obu drużyn na boisko. Efekt mógł być tylko jeden. Walkower. A że Darłovia nie zabezpieczyła odpowiednio obiektu przed meczem, a Bałtyk nie zgłosił faktu, że na to spotkanie wybiera się grupa jego fanów to - decyzja mogła być tylko jedna. Obustronny walkower. To jeszcze nie wszytko. Dziś Wydział Dyscypliny zajmie się całą sprawą i oba kluby najprawdopodobniej ukarane zostaną jeszcze karą finansową.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty