Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Na stadionie przy Karłowicza dobiega końca montaż systemu potrzebnego do wydawania kart. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Na stadionie przy Karłowicza dobiega końca montaż systemu potrzebnego do wydawania kart. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Nie na początku sierpnia, ale dopiero jesienią kibice Pogoni będą mogli otrzymać kartę elektronicznego systemu identyfikacji.
Na stadionie przy Karłowicza dobiega końca montaż systemu potrzebnego do wydawania kart. Instalacja systemu zakończy już w tym tygodniu, jednak zaraz po tym rozpoczną się jej testy. Oznacza to, że elektroniczny system identyfikacji kibiców nie będzie gotowy przed nowym sezonem rozgrywek. - Co prawda Pogoń gra w tym sezonie w pierwszej lidze i nie ma obowiązku robienia systemu elektronicznego, ale w związku z tym, że taki system powstał będziemy go wdrażać. Powinien zadziałać w stu procentach do końca rundy jesiennej - mówi Konrad Szczawiński, dyrektor Pogoni Szczecin.

Nie wiadomo kiedy kibice będą mogli wyrobić sobie karty, ale wiadomo jak będą one wyglądać. - Karta Pogoni będzie bordowo-granatowa z naszym herbem. Będzie zawierała zdjęcie kibica, imię i nazwisko oraz PESEL - mówi Szczawiński.

Karty kibiców obowiązkowo muszą mieć kluby Ekstraklasy. W system identyfikacji kibiców i nowe bramki na stadionie miasto zainwestowało w tym roku 700 tysięcy złotych.
- Co prawda Pogoń gra w tym sezonie w pierwszej lidze i nie ma obowiązku robienia systemu elektronicznego, ale w związku z tym, że taki system powstał będziemy go wdrażać - mówi Konrad Szczawiński, dyrektor Pogoni Szczecin.
- Karta Pogoni będzie bordowo-granatowa z naszym herbem. Będzie zawierała zdjęcie kibica, imię i nazwisko oraz PESEL - mówi Szczawiński.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty