Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Przeciwnikiem wyspiarzy będzie Sandecja Nowy Sącz. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Przeciwnikiem wyspiarzy będzie Sandecja Nowy Sącz. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Floty po raz drugi w rundzie wiosennej I ligi wystąpią w Świnoujściu.
Trenerem górali jest Mariusz Kuras były zawodnik i szkoleniowiec Pogoni Szczecin. Podopieczni czeskiego trenera Petra Nemeca u siebie w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi nie przegrali jeszcze żadnego pojedynku.

Obrońca Floty Sławomir Mazurkiewicz liczy, że ta passa będzie kontynuowana i wyspiarze wygrają dziś z Sandecją. - Musimy skupić się na tym, co trener założył nam na zajęciach taktycznych i chcemy wygrać - mówi Mazurkiewicz.

Sobotnie spotkanie Floty z Sandecją Nowy Sącz rozpocznie się o godzinie 15 na stadionie przy ulicy Matejki w Świnoujściu. Mecz będziemy transmitować w audycji Halo Stadion od godziny 15.05.

Wczoraj piłkarze Pogoni Szczecin zremisowali na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0.
Obrońca Floty Sławomir Mazurkiewicz liczy, że ta passa będzie kontynuowana i wyspiarze wygrają dziś z Sandecją.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty