Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Mateusz Sawrymowicz i Przemysław Stańczyk z MKP Szczecin maja dziś ostatnią szansę aby na Mistrzostwach Polski w pływaniu uzyskać minima na lipcowe Mistrzostwa Świata w Szanghaju. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Mateusz Sawrymowicz i Przemysław Stańczyk z MKP Szczecin maja dziś ostatnią szansę aby na Mistrzostwach Polski w pływaniu uzyskać minima na lipcowe Mistrzostwa Świata w Szanghaju. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Mateusz Sawrymowicz i Przemysław Stańczyk z MKP Szczecin maja dziś ostatnią szansę aby na Mistrzostwach Polski w pływaniu uzyskać minima na lipcowe Mistrzostwa Świata w Szanghaju.
Szczecinianie na 50-metrowym basenie w Ostrowcu Świętokrzyskim zdobyli już medale mistrzostw kraju ale jak dotychczas nie wypełnili norm Polskiego Związku Pływackiego na Szanghaj. Stańczyk w czwartek zdobył złoto na 800 metrów stylem dowolny natomiast Sawrymowicz w sobotę zdobył srebro na 400 metrów kraulem. Obaj nasi zawodnicy wystąpią dziś w wyścigu na 1500 metrów stylem dowolnym.

Faworytem do zwycięstwa jest popularny Sawrym, który w 2007 roku zdobył tytuł mistrza świata na tym dystansie. Zdaniem trenera pływaków MKP Szczecin Mirosława Drozda Mateusz Sawrymowicz nie powinien mieć problemów z uzyskaniem minimum na 1500 metrów kraulem.

Ostatni wyścig Mistrzostw Polski w pływaniu na 1500 metrów z udziałem szczecińskich mistrzów świata Mateusza Sawrymowicza i Przemysława Stańczyka rozpocznie się o godzinie 17 na 50-metrowym basenie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty