My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Pogoń Women słabsza od Mistrzyń Polski w piłce nożnej, a piłkarki ręczne przegrały z Vistalem Łączpol Gdynia.
Piłkarki nożne przegrały dziś z Unią Racibórz 1:3 w czwartej kolejce rozgrywek Ekstraligi Kobiet.

Prowadzenie dla ekipy trenera Marisza Misiury zdobyła już w 7 minucie Rumunka Zuzanna Sinka ale później gole zdobywały już tylko zawodniczki z Raciborza. W 43 minucie bramkę strzeliła Gloria Chinasa Okoro z Gwinei Równikowej i do przerwy był remis 1:1.

W drugiej połowie czerwoną kartkę otrzymała Patrycja Pożerska z Unii ale zawodniczki Mistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski pomimo osłabienia zapewniły sobie zwycięstwo. Gole zdobyły reprezentantki kraju Natalia Chudzik oraz Agata Tarczyńska i Pogoń Women przegrała z Unią Racibórz 1:3.

Po dzisiejszej porażce piłkarki nożne Pogoni Szczecin Women spadły na 4 miejsce w tabeli rozgrywek o Mistrzostwo Polski. W ekstralidze kobiet prowadzi z kompletem zwycięstw Górnik Łęczna.

Od porażki rozpoczęły rozgrywki o Mistrzostwo Polski piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin. Beniaminek Superligi w inauguracyjnym meczu przegrał dziś na wyjeździe z Vistalem Łączpol Gdynia 31:41. Za tydzień podopieczne trenera Ryszarda Czyża w drugiej kolejce rozgrywek zmierzą się w Szczecinie z wielokrotnym mistrzem kraju SPR Lublin.