Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

37. Międzynarodowy Turniej Wiosny 12 Memoriał Anny Kłos-Sulimy. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
37. Międzynarodowy Turniej Wiosny 12 Memoriał Anny Kłos-Sulimy. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
37. Międzynarodowy Turniej Wiosny 12 Memoriał Anny Kłos-Sulimy. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
37. Międzynarodowy Turniej Wiosny 12 Memoriał Anny Kłos-Sulimy. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
W Szczecinie rozpoczął się w sobotę 37. Międzynarodowy Turniej Wiosny 12 Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej.
O zwycięstwo walczą seniorki, juniorki oraz juniorki młodsze w ćwiczeniach z obręczą, piłką, maczugami i wstążką. W imprezie wystąpią gimnastyczki z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Estonii, Łotwy, Niemiec, Czech i Norwegii. Szczecin będą reprezentować zawodniczki Błękitnej i Kusego.

Trenerka gimnastyczek artystycznych Kusego Szczecin Małgorzata Cieślak szczególnie dopingować będzie Patrycję Gromek - jedyną zawodniczkę Kusego w rywalizacji seniorek. - Rodzynek wśród seniorek potrafi wystartować super, ale nie startuje dużo. To jej drugi start w tym sezonie. Nie wiem, czy wytrzyma psychicznie, bo fizycznie jest przygotowana. Programy też ma przygotowane - mówi Cieślak.

Sobotnie zmagania gimnastyczek artystycznych rozpoczną się o godzinie 11.30 natomiast niedzielne o 12. Turniej Wiosny Memoriał Anny Kłos-Sulimy odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 przy ulicy Świętoborzyców w Szczecinie.
Trenerka gimnastyczek artystycznych Kusego Szczecin Małgorzata Cieślak szczególnie dopingować będzie Patrycję Gromek - jedyną zawodniczkę Kusego w rywalizacji seniorek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty