Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

W tegorocznych zawodach wzięło udział 50 gimnastyczek artystycznych z 8 państw. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
W tegorocznych zawodach wzięło udział 50 gimnastyczek artystycznych z 8 państw. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Rosjanka Margarita Mamun wygrała Międzynarodowy Turniej Wiosny Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej zakończony w Szczecinie.
Najlepsza z Polek w rywalizacji seniorek była Maja Majerowska, która zajęła 5 miejsce. Szósta była Oktawia Starosta z Błękitnej Szczecin natomiast na 11. pozycji uplasowała się Patrycja Gromek z Kusego Szczecin.

W tegorocznych zawodach wzięło udział 50 gimnastyczek artystycznych z 8 państw.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty