Rosjanka Margarita Mamun wygrała Międzynarodowy Turniej Wiosny Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej zakończony w Szczecinie.
Najlepsza z Polek w rywalizacji seniorek była Maja Majerowska, która zajęła 5 miejsce. Szósta była Oktawia Starosta z Błękitnej Szczecin natomiast na 11. pozycji uplasowała się Patrycja Gromek z Kusego Szczecin.
W tegorocznych zawodach wzięło udział 50 gimnastyczek artystycznych z 8 państw.
W tegorocznych zawodach wzięło udział 50 gimnastyczek artystycznych z 8 państw.

Radio Szczecin