Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin pokonali Czuwaj Przemyśl 36:24 (18:11) w rewanżowym barażowym meczu o awans do Superligi.
Po 12 latach szczecińska siódemka wraca do elity. Wyrównana walka na parkiecie trwała 20 minut, potem z każdą minutą przewagą powiększali szczecinianie.
Szczecinianie pierwsze starcie w Przemyślu wygrali 34:33 i byli też faworytem w dzisiejszym pojedynku.
Zobacz zdjęcia z meczu.
Zobacz zdjęcia z pomeczowej fety.

Radio Szczecin