Piłkarze ręczni GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin awansowali do Superligi. Dziś w rewanżowym barażowym meczu wygrali z Czuwajem Przemyśl 36:24.
Podopieczni trenera Rafała Białego również w pierwszym starciu w Przemyślu wygrali 34:33. Po meczu widownia, która wypełniła halę przy ulicy Twardowskiego świętowała z zawodnikami awans.
Zobacz zdjęcia z pomeczowej fety.
Zobacz zdjęcia z meczu.

Radio Szczecin