Czekolada
Radio SzczecinRadio Szczecin » Czekolada
W Czekoladzie gościnnie pojawili się między innymi Herbie Hancock, Bilal, Fred Wesley, Nelly Furtado, Fisz i wielu innych wspaniałych muzyków. Poniżej znajdziecie wywiady, które były prezentowane w audycji. Wszystkie klipy są też dostępne na kanale YouTube - Audycja Czekolada .

Miłego słuchania! :)
Artysta mówi o swojej nowej płycie "If Words Were Flowers", współpracy z Jazmine Sullivan, czy Cee Lo Greenem i najlepszych sposobach na relaks.

A w rozmowie "Śpiewnik domowy", Szczecin, pouczające imprezy, aftery i samba. Sprawdzamy też, co Webber robi raz na trzy miesiące i jaki eksperyment prowadzi Łona podczas kwarantanny.

Marek Pędziwiatr i Sebastian Jóźwiak z EABS opowiadają o słowiańskich inspiracjach na ich drugiej płycie, zagranicznych koncertach, a także o tym, jaki polski rap cenią, a jaki zdecydowanie nie.

Laura odwiedziła Szczecin, by dać przepiękny koncert w Filharmonii, a przy okazji powiedziała nam o swojej miłości do Niny Simone, spotkaniu z Princem, zmianach w swoim podejściu do tworzenia muzyki i Tinderze.

1234567