Radio Szczecin w DAB+
Radio SzczecinRadio Szczecin » Radio Szczecin w DAB+
Technisat Digitradio 100
Technisat Digitradio 100
Technisat Digitradio 100
Technisat Digitradio 100
Dobry wieczór,
z przyjemnością informuję że wczorajszej nocy udało mi się odebrać sygnał Radia Szczecin w DAB. Miejsce odbioru to miasto Syców w woj. dolnośląskim przy granicy z wielkopolskim - ok. 60 km na wschód od Wrocławia. Siła sygnału jak na załączonych zdjęciach - przez jakiś czas był nawet silniejszy od lokalnego wrocławskiego. Odbiornik to Technisat Digitradio 100 z zewnętrzną anteną siatkową w polaryzacji pionowej. Jest to pierwszy mój odbiór Radia Szczecin - mam nadzieję, że nie ostatni.
Serdecznie pozdrawiam
Od lat jestem wiernym słuchaczem Radia Szczecin, głównie w samochodzie w drodze do i z pracy. Od pewnego czasu jestem również szczęśliwym użytkownikiem auta z radiem w systemie DAB.
Z przyjemnością korzystam z tej lepszej, cyfrowej jakości dźwięku, ale brakuje w niej od początku jednej dość istotnej funkcji, która jest dostępna w radiu FM.
Chodzi o informacje dotyczące aktualnego utworu (wykonawca).

Kiedy zamierzacie Państwo usunąć te niedociągnięcie? Cały czas puszczacie Państwo komunikat tekstowy na kanale DAB z informacją o tym, żeby pisać do Państwa jeśli odbieramy radio w systemie DAB no i już kilka miesięcy temu napisałem, ale bez skutku. Ponawiam więc pytanie i prośbę jeszcze raz.

Stały słuchacz

Dzisiaj (15 listopada 2017 r.) uruchomiliśmy prezentację informacji o aktualnie odtwarzanym utworze w strumieniu DLS. Zadanie nie było trywialne, ale czego nie robi się dla stałych słuchaczy! Prosimy o wszelkie Państwa spostrzeżenia i uwagi związane z odbiorem naszych programów w technologii DAB+.
Piękna pogoda sprzyja odbiorowi :) Odbieram was na radiu DAB+ w południowej Wielkopolsce :) Pozdrawiam
Dzień dobry, słucham na Gumieńcach, sygnał na antenie teleskopowej 100%, jakość dźwięku jest bardzo dobra, lepsza niż na FM i przez streaming internetowy. DAB+ wymiata!

Słucham na radiu Dual przywiezionym z Wielkiej Brytanii, ale już postanowiłem kupić zestaw HiFi z DAB+, bo transmisji o takiej jakości szkoda słuchać na "byle czym”. Pozdrawiam =
Myślibórz melduje bardzo dobry odbiór 100% DAB+ ,:)
SUPER AUDYCJA POZDRAWIAM ,DAREK :)))
1234567