Finały Mistrzostw Europy 2016
Radio SzczecinRadio Szczecin » Finały Mistrzostw Europy 2016

Napastnik Pogoni Szczecin Wladimir Dwaliszwili (w koszulce z nr 11). Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Wladimer Dwaliszwili, napastnik szczecińskiej drużyny był jednym z autorów zwycięstwa reprezentacji Gruzji w towarzyskim meczu z Hiszpanią.
Gruzini pokonali obrońcę tytułu mistrza Europy 1:0. Zwycięskiego gola w 40. minucie zdobył Tornike Okriaszwili. Piłkarz Pogoni grał w wyjściowym składzie i po 72 minutach opuścił boisko.

Dla reprezentacji Hiszpanii spotkanie z Gruzją było ostatnim sprawdzianem przed EURO 2016. We Francji rywalami ekipy trenera Vicente del Bosque będą piłkarze Chorwacji, Czech i Turcji. W pierwszym meczu grupy D Mistrzostw Europy Hiszpania w poniedziałek zmierzy się z Czechami.