Finały Mistrzostw Europy 2016
Radio SzczecinRadio Szczecin » Finały Mistrzostw Europy 2016

W Poznaniu Chorwacja wygrała z Irlandią 3:1.
Zdaniem części fanów piłki nożnej to był nie tylko mecz wieczoru ale, jak dotąd, najlepsze spotkanie turnieju.
W Poznaniu Chorwacja wygrała z Irlandią 3:1. Mecz na poznańskim stadionie obejrzało prawie 40 tys. osób. Według plotek, na trybunach miał też siedzieć Bono, lider grupy U2. Kibice Irlandii liczyli na wielkie sportowe widowisko oraz zdecydowane zwycięstwo swojej drużyny. - Wygramy 3:1 - prognozował Alan z Dublina.

Liczba goli wytypowana trafnie, ale już nie zwycięzca. Bo to Chorwacja wygrała z Irlandią. A to, przed publicznością złożoną w połowie z kibiców drużyny Zielonej Wyspy było nie lada wyzwaniem.

Tyle, że po każdym kolejnym golu Irlandczykom coraz bardziej rzedły miny. Co innego Chorwaci, jednemu z fanów drużyny w 86 minucie puściły nerwy i w euforii wtargnął na murawę.