Finały Mistrzostw Europy 2016
Radio SzczecinRadio Szczecin » Finały Mistrzostw Europy 2016

Holandia przegrała z Niemcami w Charkowie 1:2. Tak bawili się Niemcy w Strefie Kibica w Berlinie. Fot. Monika Stefanek [PR Szczecin]
Holandia przegrała z Niemcami w Charkowie 1:2. Szanse "Pomarańczowych" na awans do ćwierćfinału zmalały, Niemcy natomiast zbliżyli się do kolejnej fazy rozgrywek.
Dwa gole dla drużyny Joachima Loewa w 24 i 38 minucie zdobył Mario Gomez. Bramkę dla Holendrów po indywidualnej akcji zdobył 73 minucie Robin Van Persie. Portugalia z kolei wygrała z Danią 3:2 we Lwowie. Pierwszą bramkę w meczu głową po rzucie rożnym zdobył Pepe w 24 minucie spotkania. Drugiego gola w 36 minucie zdobył w bezpośredniej akcji przed duńską bramką Postiga. Gola dla Wikingów przed przerwą zdobył w 41 minucie Bendtner. Ten sam zawodnik wyrównał w 80 minucie strzałem głową. Ostatecznie gola na wagę 3 punktów dla Portugalii zdobywa Varela. Obie drużyny mają teraz po 3 punkty. Zobacz serwis Euro 2012.