Kapitan Gowin
Radio SzczecinRadio Szczecin » Kapitan Gowin
Kapitan Gowin - Oddech konkurencji czuję na szyi
Czuję na szyi dużo młodszej konkurencji, ale to przyjemne uczucie. Dzisiaj głos w większości oddaję młodemu i zdolnemu Donaldowi. Sześciolatkowi, który sam napisał felieton, a jego tata mi go wysłał. Nie ukrywam - zrobiło mi to dzień i chciałem się Wam pochwalić.
Kapitan Gowin - Jak i dlaczego bić dzieci
Nikt nie będzie nikogo przekonywał do bicia dzieci. No prawie. Jest jeden pan, który w swojej książce mówi, że w sumie to jest super. I to wyraz miłości. To ja podziękuję za taką miłość. Nie jestem ekspertem, ale znam fajniejsze sposoby na okazywanie miłości. Na przykład nie bicie dzieci.
Kapitan Gowin - Dziadek, lasery, dyskoteki, samoloty, statki kosmiczne, wyścigi i stawianie szopy. I znów dziadek
Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Czasem, jak jest coś trudniejszego, to musi tylko na chwilę odłożyć kolejową szynę, którą akurat gnie w kształt króliczka, żeby mieć wolne ręce. A potem jeszcze ogrywa Ronaldo i Messiego jak dzieci i jedzie rowerem w Bieszczady usypiać misie. To właśnie dziadek. Od kogoś w końcu rodzice musieli się tego wszystkiego nauczyć.
Kapitan Gowin - W czym lepsza jest babcia?
Babcia lepsza jest we wszystkim. Od kogo? Chyba od każdego. W czym? Prawie we wszystkim. A na pewno potrafi więcej, niż inni. Bo babcie potrafią rzeczy, których nikt inny nie potrafi.
Kapitan Gowin - Kolorowy poniedziałek
Co jest nie tak z tym poniedziałkiem? Z ,,Blue Monday"? Absolutnie nic. Nie, oczywiście, że nie jest dobry. Jest tak samo parszywy, jak wszystkie inne. Ale też nie bardziej.
Kapitan Gowin - Oszczędzanie
O oszczędzaniu. Dałbym Wam kilka rad na ten temat, ale że nie umiem oszczędzać - to właśnie będzie o tym.
Kapitan Gowin - Mgławice w M4
Nieznane światy, czarne wodospady, ukryte wymiary. Wszystko w jednym pomieszczeniu, które wymyka się schematom. Witamy w pokoju dziecięcym.
Kapitan Gowin - Telefony
Wszystko jest sztuką. Wszystko trzeba umieć. Rozmowy przez telefon też trzeba umieć. A niektórzy nie umieją. Dzieci na przykład i niektórzy dorośli.
Kapitan Gowin - Co chcę na urodziny
Niedługo mam urodziny. Dwa tygodnie i trochę. Zaspoileruję Wam. Na urodziny chcę laurkę. Ucieszę się też ze skarpet (tak, to już ten wiek).
1234567