Kapitan Gowin
Radio SzczecinRadio Szczecin » Kapitan Gowin
Kapitan Gowin - Dystans! Dystans albo...
Co nam grozi bez dystansu? Jest takie powiedzenie internetowe. I próbuję je zastosować w rzeczywistości. Polecam, czasem działa.
Kapitan Gowin - Nie ma Prima Aprilis
Bieżąca sytuacja raczej studzi - wrodzony nam przecież - optymizm i chęć do żartów. Na poważnie (trochę) więc. No i trochę teleporad. Rozmawiamy co jakiś czas, jak (nie)radzić sobie ze swoimi dziećmi. A z cudzymi?
Kapitan Gowin - Nie o to tu chodzi
Wojny podjazdowe, odwety i awantury. Jesteśmy w tym naprawdę nieźli. Nie musimy tego nikomu udowadniać, szczególnie teraz. Nie o to tu właśnie chodzi.
Kapitan Gowin - Zacieśnianie za bardzo
Dobrze, że mamy siebie w tym trudnym czasie. To pomaga. Zawsze. Prawie zawsze. No dobra - po pewnym czasie - to już nie pomaga, kiedy mamy siebie nawzajem za bardzo.
Kapitan Gowin - Zakazy, nakazy i krokodyl
Tak naprawdę to my uwielbiamy zakazy. Nie możemy bez nich żyć. Co byśmy łamali, gdyby nie jakieś przepisy, które można ominąć, przekroczyć, nagiąć albo po prostu złamać? To taka rozrywka i sport. Mamy też prawdziwych mistrzów. Choć dla niektórych kończy się to... No, raczej nie happy endem.
Kapitan Gowin - Dzwonimy. Może być do mnie
Rozwinę to, o czym pisałem kilka dni temu. Telefony, rozmowy, obecność - rozważcie to w tym niewesołym czasie. Może ktoś tego potrzebuje. Ja też czekam - jeśli tylko ktoś potrzebuje - może kogoś takiego znacie - zrobię, co mogę. Uważajcie na siebie!
Kapitan Gowin - Kumulacja
Kumulacja energii. Kumulacja emocji, ruchu i napięcia. Kumulacja psychiczna. Niby to siedzenie w domu to takie proste. Ale znacie to prawo - coś, co wydaje się proste - wcale nie jest proste. Ale trzeba wytrzymać. Co nie odbiera nam prawa do narzekania.
Kapitan Gowin - Trudne momenty i wybory
Taki czas mamy, że rodzi się strasznie dużo pytań, a odpowiedzi jakoś brakuje. Mam nadzieję, że one szybko się pojawią i nie będzie problemu z wyborem właściwej.
Kapitan Gowin - Czas wolny. Teraz i kiedyś. I mamuty
Niby kiedyś mniej tych wszystkich internetów było, a czasu tak samo mało. Albo czas się rozciągnął, bo atrakcji jest znacznie więcej, albo duża część z nich wypadła z obiegu. Pewnie wypadła, trochę szkoda, a mogłaby się przydać - żeby w tym przymusowym czasie wolnym (dla uczniów) spróbować czegoś innego niż gapienie się w ekrany.
1234567