Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Koncert Grzegorza Turnaua w Szczecinie w ramach trwającego Jarmarku Jakubowego. Fot. Piotr Rakowski [Radio Szczecin]
Koncert Grzegorza Turnaua w Szczecinie w ramach trwającego Jarmarku Jakubowego. Fot. Piotr Rakowski [Radio Szczecin]
Tłumy mieszkańców i turystów słuchało muzyki Grzegorza Turnaua w Szczecinie. Koncert - w ramach Jarmarku Jakubowego - odbył się w sobotę wieczorem na placu Orła Białego.
Grzegorz Turanu ze Szczecinem związany jest od lat. Jak twierdzi - z sentymentem wraca do tego miasta.

- Najczęściej przyjeżdżaliśmy tu w latach 90, w czasach kiedy działała jeszcze "Piwnica Pod Baranami", pod wodzą pana Piotra Skrzyneckiego. Jeździliśmy tu z Krakowa z wielką przyjemnością. Wiele razy tu byłem, potem była przerwa, a teraz od kilku lat jestem tu co najmniej raz w miesiącu - mówi artysta.

Szczeciński Jarmark Jakubowy - 22-26 lipca [PROGRAM, MAPA, ZMIANY W KOMUNIKACJI]

Na placu Orła Białego trzeci dzień trwa Jarmark Jakubowy. Niedziela jest ostatnim dniem imprezy. Na miejscu jest 200 wystawców z Polski i zagranicy.
Relacja Pauliny Muskały.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty