Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura

W programie, w którym wzięło udział sześciu komików, zwyciężył Adam Gajda. Tak zdecydowała blisko 300-osobowa szczecińska publiczność. Fot. Mat. organizatorów.
W programie, w którym wzięło udział sześciu komików, zwyciężył Adam Gajda. Tak zdecydowała blisko 300-osobowa szczecińska publiczność. Fot. Mat. organizatorów.
Znamy pierwszych laureatów w konkursie stand-up, który zainaugurował kolejną edycję Festiwalu Komedii SZPAK.
W programie, w którym wzięło udział sześciu komików, zwyciężył Adam Gajda. Tak zdecydowała blisko 300-osobowa szczecińska publiczność.

I miejsce – Adam Gajda
II miejsce – Adam Sobaniec
III miejsce – David Mbeda Ndege

W sobotę o godzinie 18 na deskach sceny w Starej Rzeźni rozpocznie się Poligon Kabaretowy, czyli konfrontacja czterech zespołów. Jak zapowiadają organizatorzy, członkowie kabaretów będą bić się na skecze, monologi, czy piosenki.

- Później, o godzinie 21 przyjdzie czas na improwizację - podkreśla Karolina Płotnicka-Błach, rzecznik prasowy 13. edycji Festiwalu SZPAK. - W improwizacji wystąpią te same kabarety, które były podczas konkursu, czyli kabaret Czesuaf, kabaret Chyba, kabaret Zachodni, kabaret Czołówka Piekła. Te kabarety będą improwizować, a szczecińska publiczność będzie podrzucała pomysły. W ubiegłym roku podczas improwizacji mieliśmy piosenkę o Paprykarzu Szczecińskim, ona jest dostępna na naszym funpage'u. Jest fenomenalna. Może nie tyle mogłaby się stać hymnem naszego festiwalu, ale wiele osób by się pod nią podpisało.

W niedzielę i w poniedziałek w Starej Rzeźni zaprezentuje się Abelard Giza.
- Później, o godzinie 21 przyjdzie czas na improwizację - podkreśla Karolina Płotnicka-Błach, rzecznik prasowy 13. edycji Festiwalu Szpak.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty