Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Dee Dee Bridgewater zakończyła 9. edycję festiwalu Szczecin Jazz. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Dee Dee Bridgewater zakończyła 9. edycję festiwalu Szczecin Jazz. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Ta amerykańska wokalistka jazzowa, zdobywczyni trzech nagród Grammy zaśpiewała w Teatrze Polskim utwory z repertuaru Niny Simone, Roberty Flack, czy Billie Holiday.
Po koncercie artystkę i publiczność przepełniały emocje...

- Byłam podekscytowana, pełna pokory i czułam też, że muzyka była aż zbyt emocjonalna jak na jeden wieczór. To było trochę wyczerpujące, ale byłam bardzo zadowolona - przyznała artystka.

- Rewelacyjny koncert, to co dała z siebie przechodzi wszelkie granice. Bardzo mi się podobało. - Przyjechaliśmy aż z Bornego Sulinowa. Było przepięknie, była euforia i rozpacz. - Drugi raz byłem na jej koncercie, też w Szczecinie. Kapitalna energia. - Trudno było usiedzieć spokojnie na krześle. A przyjechałam z Gorzowa. - Świetny koncert; Dee Dee była pierwszą artystką jazzową, której słuchałam zanim poszłam do szkoły muzycznej. Dla mnie było to naprawdę wyjątkowe przeżycie - oceniali uczestnicy koncertu.

A wywiadu z Dee Dee Bridgewater wysłuchacie w Radiu Szczecin w audycji Czekolada - artystka opowie o swojej miłości do jazzu, Elli Fitzgerald, ale i do Polski - już w niedzielę w godz. 12-14.
Relacja Mileny Milewskiej [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty