Kawiarenka Muzyczna
Radio SzczecinRadio Szczecin » Kawiarenka Muzyczna » Wydarzenia aktualne
Natalia Kwiatkowska. Fot. Zuzanna Kruczek
Natalia Kwiatkowska. Fot. Zuzanna Kruczek
Czterokrotnie została uznana za najlepszy bluesowy głos w Polsce i trzykrotnie nominowana do tytułu „Wokalistka Rocku Antyradia”.

Natalia Kwiatkowska – frontmanka zespołu Cheap Tobacco, bo o niej mowa, wystąpi z grupą w Szczecinie w DK Słowianin w sobotę, 20 kwietnia 2024.

Ostatni ich album pt. „Zobaczymy siebie” znalazł się na liście OLIS pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, natomiast krążek pt. „Szum” (2019) zdobył nominację do nagrody Fryderyk. Cheap Tobacco występujący obecnie w składzie:

• Natalia Kwiatkowska – wokal
• Robert „Kapa” Kapkowski – gitara
• Michał Bigulak – bas
• Maciej Kudła – perkusja

zagrał mnóstwo koncertów m.in. na dużej scenie Pol'and'rock Festival 2021.

W tej chwili podbija rynek muzyczny utworem Bez słów o przyjaźni, którą rozumie się bez słów. O pełnym połączeniu i głębokim zrozumieniu, które czasem przychodzi do nas z niespodziewanej strony. Można je nawiązać z zupełnie obcą osobą, jakby z tej samej planety. Tak artystka napisała o piosence w notce prasowej.

Sporo mówi w wywiadzie m.in. o utworach grupy, pt. Miasto, Droga, Co zrobić z tą miłością, Tańcz Tańcz i Nie bój się. Polecam gorąco spotkanie z Natalią Kwiatkowską – frontmanką CHEAP TOBACCO.
Posłuchaj rozmowy Doroty Zamolskiej z Natalią Kwiatkowską
 

Zobacz także

2024-04-28, godz. 11:02 Adrian Łabanowski | „Kiedy napisałem pierwszą linijkę, to łzy mi popłynęły, jak groch...”. NO LOGO wydał nowy… To jedyny numer, przy pisaniu którego płakałem. Głównym bohaterem jest nasz dziadek Rysiek. Niesamowity gość. Niektórzy z Was Go znali i wiedzą, jakim… » więcej 2024-04-28, godz. 11:06 Rockerzy-surferzy z WAKE UP GIANT wydali nową płytę pt. „Zombi” [ROZMOWA z ARTYSTĄ, ZDJĘCIA] Paul, Banan i Czipis – to pseudonimy artystyczne muzyków grupy WAKE UP GIANT powstałej w 2019 roku w Warszawie. Nie tylko w Ich przekonaniu najlepsze warunki… » więcej 2024-04-21, godz. 11:55 Aśka Tyszkiewicz nagrodzona Złotym Popkillerem [SPOTKANIE z ARTYSTKĄ, ZDJĘCIA] Pierwsza raperka w Polsce znana jako Aha T otrzymała Złotego Popkillera 2024. Najbardziej prestiżową nagrodę hip-hopowej sceny w Polsce wręczono nadzwyczajnej… » więcej 2024-04-21, godz. 09:23 Marcin Styczeń ujawnia swój najnowszy „Szyfr” [ROZMOWA z ARTYSTĄ, ZDJĘCIA] Pieśniarz, kompozytor i autor tekstów niezależny od ponad dwudziestu lat od wielkich wytwórni, mód i mainstreamowych mediów. Zależny tylko od swoich słuchaczy… » więcej 2024-04-14, godz. 10:00 Mariusz Lubomski w Szczecinie z albumem „Sęk You” [SPOTKANIE z ARTYSTĄ przed koncertem, ZDJĘCIA] Mariusz Lubomski – potomek szlacheckiego rodu Lubomskich, którego jedna z gałęzi zamieszkuje w Toruniu, polski artysta plastyk i muzyk, zaliczany do wykonawców… » więcej 2024-04-07, godz. 11:58 José Manuel Albán Juárez MANOLO | „Oberek jest moim dzieckiem...” [ROZMOWA z ARTYSTĄ, ZDJĘCIA] Wyjątkowy koncert 14 maja 2024 w Złotej Sali Filharmonii w Szczecinie. Pomysłodawcą wieczoru pt. „Musica negra y blanca” w ramach cyklu Rubato jest wybitny… » więcej 2024-03-31, godz. 09:50 Alicja Węgorzewska | „Mezzosopranistki rozpoczynają od ról spodenkowych...” [SPOTKANIE z ARTYSTKĄ, ZDJĘCIA] Śpiewała w tak prestiżowych salach koncertowych, jak m.in. Concergebouw w Amsterdamie, Konzerthaus w Berlinie, Neue Oper Wien w Wiedniu czy La Fenice w Wenecji… » więcej 2024-03-31, godz. 10:56 ENEJ z najnowszym albumem „Vesna” w Szczecinie [ROZMOWA, ZDJĘCIA] Już w sobotę, 6 kwietnia 2024 roku zespół ENEJ wystąpi w Szczecinie z utworami pochodzącymi z najnowszego albumu grupy pt. „Vesna”. Założona w 2002… » więcej 2024-03-31, godz. 10:55 Łukasz Drapała poleca balladę „Nie będziesz sama” [ROZMOWA, ZDJĘCIA] Z wykształcenia ekonomista, historyk oraz menedżer kultury, a z zamiłowania i zawodu muzyk. Łukasz Drapała ma na swoim koncie kilka dobrze przyjętych singli… » więcej 2024-03-24, godz. 11:50 DEL-M, czyli Marcin Jankowski najlepszy w „Będzie głośno!” | „Proponuję moją Mantrę. Wydaje mi się, że jestem...”… Otrzymał główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Będzie głośno!” organizowanym przez Damiana Sikorskiego – dziennikarza Czwórki Polskiego Radia… » więcej
12345