Radiowa Szkoła pod Żaglami
Radio SzczecinRadio Szczecin » Radiowa Szkoła pod Żaglami
RADIOWA SZKOŁA POD ŻAGLAMI na 09.02.20
W dzisiejszej audycji spotkacie się z Andrzejem Minkiewiczem a to znaczy ,że będzie rozmowa o szczecińskiej edycji JachtFilmu.
.Zaproszenie przyjęli też -przedstawiciel zarządu ZOZŻ i Komandor klubu "Pogoń".
Skrzypulec Ogar
Skrzypulec Ogar
2 .02 Radiowa Szkoła ( bez sygnału) nnnnnnnnnnnnn
Kto odwiedziła nasze studio ? Agnieszka Skrzypulec , bo jest się czym chwalić i co opowiadać po zmaganiach na Mistrzostwach Świata - nadstawcie ucho .
Maciej Cylupa żeglarz ,menager wielu żeglarskich imprez w zachodniopomorskim min.
Polish Match Tour - Sailing World Cup i Polskiej Ligi Regatowej opowie o planach na sezon ,a także opowie o współpracy organizacyjnej w zachodniopomorskim.
szkoła 1
szkoła 1
Radiowa szkoła 26.01
Gośćmi audycji są : Patryk Zbroja ,,prawnik i żeglarz regatowy ,a rozmawiamy o zmianach w prawie wodnym ,oraz sytuacji ZOZŻ . Temat ten rozwijają w drugiej części Marcin Raubo i Paweł Ryżewski z YKP Szczecin
Radiowa Szkoła pod Żaglami 2
Niedługo kończy się czteroletnia kadencja w ZOZŻ , czas więc na podsumowania . W Studio gośćmi są Zbigniew Jagniątkowski i Tadeusz Kubiak , członkowie zarządu . Co udało się zrobić prze ten czas , jakich barier nie można było pokonać , jakie są plany na przyszłość ?
Zapraszam do dyskusji .
W drugiej części audycji Marek Szurawski dziennikarz marynista opowie w mistrzowski sposób , co żeglarzom w duszy gra :)
1234567