Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

Parlament Europejski w Strasbourgu. Fot. www.wikipedia.org / David Iliff
Parlament Europejski w Strasbourgu. Fot. www.wikipedia.org / David Iliff
Premier Beata Szydło będzie tłumaczyć, że zarzuty stawiane Polsce są nieadekwatne - powiedział szef MSZ Witold Waszczykowski na dzień przed debatą w europarlamencie. Będzie ona poświęcona aktualnej sytuacji w naszym kraju - podaje Polska Agencja Prasowa.
Szef MSZ dodał, że szczegóły wtorkowej debaty będą znane po śniadaniu z przewodniczącym Parlamentu Europejskiego Martinem Schulzem.

We wtorek o godz. 16 odbędzie się dyskusja, która ma potrwać pół godziny i prawdopodobnie zacznie się od wystąpienia wiceszefa Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa, który będzie mówił o procedurze monitorowania praworządności, którą KE wszczęła wobec Polski.

W trakcie debaty dwa razy wystąpi ze swoimi przemówieniami Beata Szydło. Po niej głos zabiorą przewodniczący lub zastępcy ośmiu frakcji politycznych w Parlamencie Europejskim.

Materiał: TVN24/x-news

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty