Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Prezydent Andrzej Duda. Źródło: www.youtube.com/Prezydent.pl
Prezydent Andrzej Duda. Źródło: www.youtube.com/Prezydent.pl
W Belwederze zakończyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim.
Trwało niewiele ponad godzinę. Rozmowa miała dotyczyć reformy sądownictwa. W najbliższych dniach prezydent ma zaprezentować własne projekty ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz o Sądzie Najwyższym.

Dwie ustawy autorstwa klubu PiS uchwalone przez parlament, Andrzej Duda zawetował w lipcu. Wówczas zapowiedział, że w ciągu dwóch miesięcy przedstawi własne propozycje.

Prezydent i prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkali się w tej sprawie już 8 września, także w Belwederze.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty