Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Co najmniej trzy osoby zginęły w strzelaninie do jakiej doszło w amerykańskiej miejscowości Cincinnati w stanie Ohio. Tragiczne sceny rozegrały się w budynku lokalnego banku.
Do zdarzenia doszło w czwartek rano czasu miejscowego. Na początku amerykańskie media informowały, że jest wielu rannych. Zagrożenie dość szybko zostało jednak opanowane przez policję.

Władze podkreślają, że bilans zabitych oraz rannych nie jest jeszcze ostateczny. Jedna z przebywających w szpitalu osób jest w krytycznym stanie. Wśród zabitych ma być sprawca. Zaczął on najpierw strzelać przed wejściem do budynku, a następnie w jego holu. Świadkowie twierdzą, że słyszeli około dwunastu strzałów. Motyw działania szaleńca nie jest znany. Tragiczne sceny rozegrały się w bardzo ruchliwym miejscu. Cała okolica została zamknięta, a służby apelują, aby okoliczni mieszkańcy nie wychodzili z domów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty