Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Jarosław Kaczyński. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Jarosław Kaczyński. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Stawką niedzielnych wyborów prezydenckich jest kształt naszego państwa - powiedział w telewizji "Trwam" prezes Prawa i Sprawiedliwości.
Jarosław Kaczyński podkreślił, że od decyzji wyborczych Polaków zależy, jak się Polska będzie rozwijać. Jak mówił, chodzi o wybór koncepcji polityki gospodarczej naszego kraju.

- Czy państwo ma gospodarkę wspierać, czy mamy mieć w Polsce model polityki gospodarczej, która prowadzi do szybkiego rozwoju. To się sprawdza w ciągu ostatnich lat. To się też sprawdzało w krótkim okresie 2005-2007, kiedy też byliśmy przy władzy. I to właściwie sprawdziło się w tych wszystkich państwach, które szybko dogoniły najbogatsze państwa świata, bo takich państw jest kilka na świecie. Wszędzie tam w pogoni bardzo dużą rolę odegrało właśnie państwo - powiedział prezes PiS.

Jarosław Kaczyński podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość - będąc u władzy - zawsze prowadziło, zarówno politykę umacniania bezpieczeństwa w sferze militarnej, ekonomicznej i energetycznej, jak i politykę zmierzającą do podniesienia naszego statusu i naszej pozycji. "I to się udaje, choćby obecnie poprzez Grupę Wyszehradzką, Międzymorze" - mówił Kaczyński.
Jarosław Kaczyński podkreślił, że od decyzji wyborczych Polaków zależy, jak się Polska będzie rozwijać. Jak mówił, chodzi o wybór koncepcji polityki gospodarczej naszego kraju.

Dodaj komentarz 3 komentarze

Należy dodać, że oprócz bardzo ważnego kształtu gospodarczego Polski, jest ten drugi wymiar - społeczny, które jest równie ważny. Chyba nikomu nie trzeba przypominać tego fundamentalnego cytatu: „Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma
prawa do przyszłości"...
Dobrze pamietam próbę sprzedaży PZU kiedy Jarosław zasiadł w rządzie. sprzedaż TP SA również zasiadał. Spółkę Telegraf. Spółkę Srebrna. Panie Jarku idź Pan .... na emeryturę. Zniszczone Polskie Radio, telewizja nie mówiąc o relacjach z sąsiadami. Największa wymianę gospodarczą mamy z Niemcami ,a ciagle napuszczanie nas na nich. W Rosji też mieliśmy wspaniały rynek zbytu naszych płodów rolnych co z tych relacji zostało ? Jabłko po 7 PLN. W bankomatach samo świeżo wydrukowane pieniądze. Idź pan na emeryturę
nie chcę państwa z "reglamentowaną demokracją", która jest kontrolowana przez osobników typu Kaczyński, Ziobro, Maciarewicz, Kamiński, Morawiecki. Polski skłóconego społeczeństwa. Polski, w której Jedynie Słuszna Partia i Jej funkcjonariusze maja monopol na nieomylność, Polski nietolerancyjnej z mordą wykrzywioną grymasem "KANALIE"!
Nie o taką Polskę walczyliśmy z komuną i nie taką budowaliśmy przez ostatnie 30 lat.
TRZEBA TEMU POWIEDZIEĆ "DOŚĆ".
Oni, czyli Kaczyński z kamratami, usiłują

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty