Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Minister Adam Niedzielski. Fot. nfz.gov.pl
Minister Adam Niedzielski. Fot. nfz.gov.pl
Gdybym miał taką możliwość, zaszczepiłbym się przeciwko COVID-19 preparatem firmy AstraZeneca - mówi minister zdrowia Adam Niedzielski.
Na antenie Polsat News szef resortu zdrowia podkreślił, że korzyści wynikające z przyjęcia szczepionki są znaczne. - Nie wahałbym się ani sekundy. To jest kompletna zmiana komfortu życia - uważa Niedzielski.

Europejska Agencja Leków stwierdziła, że szczepionki AstraZeneki są bezpieczne i skuteczne. Ale też dodała, że nie można wykluczyć związku między zaszczepieniem a przypadkami zakrzepowo-zatorowymi.

To odpowiedź na doniesienia o wystąpieniu zakrzepów krwi u osób, które zostały zaszczepione przeciw COVID-19 preparatami AstraZeneki. Z tego powodu część unijnych krajów wstrzymała podawanie szczepionek brytyjsko-szwedzkiego koncernu.
Na antenie Polsat News szef resortu zdrowia podkreślił, że korzyści wynikające z przyjęcia szczepionki są znaczne.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty