Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Jarosław Kaczyński. źródło: http://pis.org.pl/
Jarosław Kaczyński. źródło: http://pis.org.pl/
Będzie to jedno z pierwszych spotkań promujących nowy program Zjednoczonej Prawicy.
O założeniach Polskiego Ładu będzie mówił w Wysokiem Mazowieckiem prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński ma przyjechać do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem o 17.00.

W sobotę z mieszkańcami Buska-Zdroju w województwie świętokrzyskim spotkała się była premier, a obecnie europosłanka Beata Szydło, natomiast we Włodawie w Lubelskiem Polski Ład promowała marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

W ramach cyklu grupa około czterdziestu najbardziej rozpoznawalnych polityków Prawa i Sprawiedliwości ma w ciągu kilkunastu tygodni odwiedzić wszystkie powiaty. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w sumie zaplanowano kilkaset takich spotkań. Objazd po kraju to polityczna ofensywa mająca na celu zaprezentowanie założeń Polskiego Ładu - tak z kolei po niedawnym wyjazdowym posiedzeniu klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości mówił jego szef Ryszard Terlecki.

Można się zatem spodziewać, że w Wysokiem Mazowieckiem Jarosław Kaczyński będzie mówił o najważniejszych punktach nowego programu Zjednoczonej Prawicy. To m.in. 7 procent PKB na służbę zdrowia; obniżka podatków dla 18 milionów Polaków; mieszkania bez wkładu własnego czy też emerytura bez podatku do dwóch i pół tysiąca złotych.
O założeniach Polskiego Ładu będzie mówił w Wysokiem Mazowieckiem prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty