Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Ryszard Terlecki. źródło fot.: www.facebook.com/pg/ryszardterlecki
Ryszard Terlecki. źródło fot.: www.facebook.com/pg/ryszardterlecki
Zmiany w rządzie oraz relacje z Unią Europejską - te tematy były omawiane podczas poniedziałkowego posiedzenia prezydium Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości.
Poinformował o tym dziennikarzy w Sejmie szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, który uczestniczył w jego posiedzeniu.

"Były dwa tematy zasadniczo poruszane. Pierwszy to sprawa pewnych zmian w rządzie, a drugi to Unia Europejska i działania, które mają - że tak powiem - wyprostować nasze relacje z Komisją Europejską" - powiedział.

W ostatnim czasie były prowadzone rozmowy z koalicjantami wchodzącymi w skład klubu parlamentarnego PiS. Mowa o Partii Republikańskiej i politykach skupionych wokół wiceministra obrony narodowej Marcina Ociepy, którzy odeszli z Porozumienia i na początku września założyli stowarzyszenie OdNowa RP.
Poinformował o tym dziennikarzy w Sejmie szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, który uczestniczył w posiedzeniu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty