W Warszawie w poniedziałek rozpoczyna się zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski przed meczami kwalifikacji do mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi u siebie i z Albanią na wyjeździe.
Kadrowicze zjeżdżają do stolicy - jako pierwszy, już w niedzielę przyjechał zawodnik Pogoni Szczecin Kamil Grosicki.
Niepokojące wieści o kontuzji Wojciecha Szczęsnego na szczęście nie do końca się potwierdziły i bramkarz, mimo bólu jaki odczuwa po stłuczeniu biodra, powinien być gotowy do gry w czwartkowym meczu z Wyspami Owczymi.
Spotkanie będzie rozegrane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie 7 września, natomiast z Albanią w Tiranie zmierzymy się trzy dni później.
Niepokojące wieści o kontuzji Wojciecha Szczęsnego na szczęście nie do końca się potwierdziły i bramkarz, mimo bólu jaki odczuwa po stłuczeniu biodra, powinien być gotowy do gry w czwartkowym meczu z Wyspami Owczymi.
Spotkanie będzie rozegrane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie 7 września, natomiast z Albanią w Tiranie zmierzymy się trzy dni później.

Radio Szczecin