Prezydent Andrzej Duda otworzył trzydzieste pierwsze Targi Przemysłu Obronnego w Kielcach.
Zwierzchnik Sił Zbrojnych powiedział, że rząd PiS planuje kolejne wydatki w celu wzmocnienia obronności kraju. Dodał także, że dzięki takim nakładom, można modernizować armię w wielu sektorach jednocześnie.
Stolica województwa świętokrzyskiego po raz 31. gości targi zbrojeniowe. W tym roku w Kielcach prezentuje się ponad 700 wystawców z 35 państw. Po raz drugi wystawę narodową przygotowała Korea Południowa, z którą Polska zawarła umowę strategiczną w ubiegłym roku.
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach potrwa do piątku.
Stolica województwa świętokrzyskiego po raz 31. gości targi zbrojeniowe. W tym roku w Kielcach prezentuje się ponad 700 wystawców z 35 państw. Po raz drugi wystawę narodową przygotowała Korea Południowa, z którą Polska zawarła umowę strategiczną w ubiegłym roku.
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach potrwa do piątku.

Radio Szczecin