Prawo i Sprawiedliwość przedstawi w sobotę propozycje programowe na następne cztery lata. Konferencja programowa partii rządzącej rozpocznie się w południe w Końskich w województwie świętokrzyskim.
Planowane są wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego i marszałek Sejmu Elżbiety Witek.
Konferencja to finał całotygodniowej prezentacji nowych punktów programowych. Chodzi o rewitalizację bloków z wielkiej płyty, poprawę jakości posiłków w szpitalach, program "Lokalna półka", który promuje polską żywność w marketach i program finansowania wycieczek szkolnych.
Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek powiedział, że w czasie konferencji zarysowane zostaną propozycje na następne cztery lata. Podkreślił, że będzie to debata z Polakami. W konferencji programowej wezmą udział także koalicjanci Prawa i Sprawiedliwości.
Dzisiaj odbędzie się także konwencja Koalicji Obywatelskiej.
Wybory parlamentarne odbędą się 15 października.
Konferencja to finał całotygodniowej prezentacji nowych punktów programowych. Chodzi o rewitalizację bloków z wielkiej płyty, poprawę jakości posiłków w szpitalach, program "Lokalna półka", który promuje polską żywność w marketach i program finansowania wycieczek szkolnych.
Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek powiedział, że w czasie konferencji zarysowane zostaną propozycje na następne cztery lata. Podkreślił, że będzie to debata z Polakami. W konferencji programowej wezmą udział także koalicjanci Prawa i Sprawiedliwości.
Dzisiaj odbędzie się także konwencja Koalicji Obywatelskiej.
Wybory parlamentarne odbędą się 15 października.

Radio Szczecin