Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Polskie wojska lądowe mają być najsilniejszą siłą w Europie - mówił w Polskim Radiu minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.
Szef resortu obrony informował, że są kolejne umowy na sprzęt dla wojska na ponad 100 miliardów złotych

- Wzmacniamy siły powietrzne - podkreślał minister Błaszczak.

Polskie wydatki na armię w stosunku do PKB są najwyższymi pośród wszystkich państw NATO i wynoszą 3,9 procent rocznego przychodu.
- Wzmacniamy siły powietrzne - podkreślał minister Błaszczak.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty