Polskie wojska lądowe mają być najsilniejszą siłą w Europie - mówił w Polskim Radiu minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.
Szef resortu obrony informował, że są kolejne umowy na sprzęt dla wojska na ponad 100 miliardów złotych
- Wzmacniamy siły powietrzne - podkreślał minister Błaszczak.
Polskie wydatki na armię w stosunku do PKB są najwyższymi pośród wszystkich państw NATO i wynoszą 3,9 procent rocznego przychodu.
- Wzmacniamy siły powietrzne - podkreślał minister Błaszczak.
Polskie wydatki na armię w stosunku do PKB są najwyższymi pośród wszystkich państw NATO i wynoszą 3,9 procent rocznego przychodu.

Radio Szczecin