Trzecia Droga wyrusza w trasę po Polsce dwoma green truckami, by promować polską żywność.
Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz zapowiedział, że podczas trasy przedstawiciele Trzeciej Drogi będą spotykać się z wyborcami i przedstawiać program wyborczy.
Trzecia Droga rusza do Polaków - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz. - Jesteśmy i będziemy wszędzie, gdzie to możliwe. W każdym okręgu. Spotkamy się z wyborcami, przedstawimy nasz program. Obok zielonych wozów PSL-u Trzeciej Drogi, staną miasteczka, w których będzie strefa dla dzieci, strefa do rozmów. To otwarcie kampanii na najmniejszą nawet miejscowość.
Władysław Kosiniak-Kamysz mówił, że dla Trzeciej Drogi bardzo ważna jest promocja żywności. - To jest nasz skarb narodowy - podkreślał.
Trzecią Drogę tworzą PSL i Polska 2050.
Trzecia Droga rusza do Polaków - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz. - Jesteśmy i będziemy wszędzie, gdzie to możliwe. W każdym okręgu. Spotkamy się z wyborcami, przedstawimy nasz program. Obok zielonych wozów PSL-u Trzeciej Drogi, staną miasteczka, w których będzie strefa dla dzieci, strefa do rozmów. To otwarcie kampanii na najmniejszą nawet miejscowość.
Władysław Kosiniak-Kamysz mówił, że dla Trzeciej Drogi bardzo ważna jest promocja żywności. - To jest nasz skarb narodowy - podkreślał.
Trzecią Drogę tworzą PSL i Polska 2050.

Radio Szczecin