Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

Fot. twitter.com/PremierRP
Fot. twitter.com/PremierRP
Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk powiedział, że wiarygodność i dotrzymywanie słowa to dewiza rządu Zjednoczonej Prawicy.
Minister wraz z premierem Mateuszem Morawieckim wziął udział w otwarciu drogi ekspresowej S11 na odcinku Koszalin-Bobolice. Andrzej Adamczyk mówił, że w naszym kraju jest już kilka tysięcy kilometrów dróg szybkiego ruchu.

Premier Mateusz Morawiecki mówił natomiast, ze trasa S11 to "droga życia" dla Pomorza Środkowego i Północnej Wielkopolski.

- To wspaniała droga, dzięki której będzie więcej miejsc pracy, lepszy rozwój tych ziem i ludzie przestaną stąd wyjeżdżać i zaczną przyjeżdżać turyści - podkreślił szef rządu.

Nowo otwarty odcinek drogi ma 11 kilometrów. Docelowo S11 połączy Kołobrzeg nad morzem z Piekarami Śląskimi. Do tej pory udostępniono kierowcom około 160 kilometrów trasy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty