Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

Zdjęcie podglądowe drona Warmate, źródło: www.wbgroup.pl
Zdjęcie podglądowe drona Warmate, źródło: www.wbgroup.pl
W nocy kilkadziesiąt ukraińskich dronów zaatakowało rosyjskie regiony. Według niezależnych serwisów internetowych, bezzałogowce eksplodowały w obwodach: kurskim, biełgorodzkim i briańskim. Nie ma dokładnych informacji o skutkach nocnego ataku.
Według portalu Meduza, w obwodzie biełgorodzkim drony uszkodziły kilka budynków, w tym jeden należący do lokalnej administracji. Nie udało się ustalić, jakie są efekty ataku w obwodach kurskim i briańskim. Miejscowa administracja potwierdza jedynie sam fakt ataku z powietrza.

Od maja, każdego dnia bezzałogowce eksplodują na terytorium rosyjskiego agresora, niszcząc magazyny paliwa i amunicji oraz uszkadzając budynki lokalnych administracji. Drony eksplodują także w Moskwie, Petersburgu i na zaanektowanym przez Rosję Krymie. Według niezależnych serwisów internetowych na półwysep docierają także grupy dywersyjne, których działania wywołują panikę wśród personelu wojskowego agresora.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty