Będzie to na pewno niełatwa debata, ale cieszę się na nią - mówi premier Mateusz Morawiecki podczas kolejnego spotkania live z internautami o poniedziałkowej debacie wyborczej w TVP.
- Mam przekonanie, że będę mógł przestawić nasze racje, też to jaką wizję chcemy zaprezentować wszystkim naszym rodakom, tak aby mogli podjąć właściwe decyzje już w kolejnych kilku dniach - twierdzi Mateusz Morawiecki.
Debata ma się odbyć w poniedziałek 9. października o 18.30. Do udziału zaproszono przedstawicieli sześciu komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy we wszystkich okręgach wyborczych.
Debata ma się odbyć w poniedziałek 9. października o 18.30. Do udziału zaproszono przedstawicieli sześciu komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy we wszystkich okręgach wyborczych.

Radio Szczecin