Wczoraj polsko-białoruską granicę próbowało nielegalnie przekroczyć 45 osób - poinformowała Straż Graniczna.
Wśród nich byli obywatele Jemenu, Arabii Saudyjskiej i Egiptu. Cztery osoby na widok polskich patroli zawróciły na Białoruś.
Ponadto, na odcinku granicy ochranianym przez placówkę Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych polskie patrole obrzucono kamieniami po tym, jak udaremniły grupie osób próbę przedostania się z Białorusi do Polski.
Ponadto, na odcinku granicy ochranianym przez placówkę Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych polskie patrole obrzucono kamieniami po tym, jak udaremniły grupie osób próbę przedostania się z Białorusi do Polski.

Radio Szczecin