Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau poinformował, że już ponad 560 tysięcy Polaków, mieszkających za granicą, zarejestrowało się do głosowania w niedzielnych wyborach parlamentarnych.
Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau poinformował, że już ponad 560 tysięcy Polaków, mieszkających za granicą, zarejestrowało się do głosowania w niedzielnych wyborach parlamentarnych.
Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau poinformował, że już ponad 560 tysięcy Polaków, mieszkających za granicą, zarejestrowało się do głosowania w niedzielnych wyborach parlamentarnych.
Na konferencji prasowej minister podkreślił, że przez ostatnie 8 lat liczba obywateli głosujących za granicą wzrosła trzykrotnie.

Jak mówił, 8 lat temu do głosowania za granicą przystąpiło niecałe 200 tysięcy osób, 4 lata temu było to 314 tysięcy, a w tym roku, w tym momencie, zarejestrowanych jest już powyżej 560 tysięcy osób.

Zbigniew Rau poinformował także, że stworzono komisje wyborcze w 60 nowych lokalizacjach m.in. Maladze i Alicante w Hiszpanii.
Na konferencji prasowej minister podkreślił, że przez ostatnie 8 lat liczba obywateli głosujących za granicą wzrosła trzykrotnie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty