Osoby, które o 21:00 będą stały w kolejce do lokalu wyborczego, mają prawo oddać głos - poinformował przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej sędzia Sylwester Marciniak.
Dodał, że do takich sytuacji dochodziło już w przeszłości.
- Wówczas jeden z członków komisji pójdzie na koniec kolejki, żeby osoby, które czekają oddały głos - powiedział. Sylwester Marciniak przypomniał, że lokale wyborcze będą otwarte do 21.00.
Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała, że frekwencja podczas dzisiejszego głosowania w wyborach parlamentarnych o 17:00 wyniosła 57,54 procent.
- Wówczas jeden z członków komisji pójdzie na koniec kolejki, żeby osoby, które czekają oddały głos - powiedział. Sylwester Marciniak przypomniał, że lokale wyborcze będą otwarte do 21.00.
Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała, że frekwencja podczas dzisiejszego głosowania w wyborach parlamentarnych o 17:00 wyniosła 57,54 procent.

Radio Szczecin