19 osób usłyszało zarzuty udziału w narkotykowym gangu, który działał pod Warszawą. W śledztwie prowadzonym pod nadzorem Prokuratury Krajowej podejrzewa się, że przestępcy wprowadzili do obrotu około 200 kilogramów narkotyków.
W śledztwie postawiono zarzuty już łącznie 60 podejrzanym. Wśród nich jest też zatrzymany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania Łukasz P. pseudonim "Guru", który został zatrzymany latem w Pradze.
Kolejne zatrzymania przy udziale kontrterrorystów miały miejsce w Warszawie, Żyrardowie, Włocławku, a także w powiatach: nowodworskim, legionowskim i pruszkowskim. Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali 13 osób, a kolejnych 6 doprowadzono do prokuratury z aresztów i więzień. Zabezpieczono narkotyki, substancje psychotropowe, broń i atrapę policyjnej legitymacji.
Zatrzymanym postawiono zarzuty przestępstw narkotykowych i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Trafili do tymczasowego aresztu.
Kolejne zatrzymania przy udziale kontrterrorystów miały miejsce w Warszawie, Żyrardowie, Włocławku, a także w powiatach: nowodworskim, legionowskim i pruszkowskim. Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali 13 osób, a kolejnych 6 doprowadzono do prokuratury z aresztów i więzień. Zabezpieczono narkotyki, substancje psychotropowe, broń i atrapę policyjnej legitymacji.
Zatrzymanym postawiono zarzuty przestępstw narkotykowych i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Trafili do tymczasowego aresztu.

Radio Szczecin