Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował, że otrzymał od swojego ugrupowania mandat do prowadzenia rozmów w sprawie utworzenia koalicji rządowej z partiami tzw. paktu senackiego: Koalicją Obywatelską, Polską 2050, Lewicą i samorządowcami.
- Taki mandat uzyskałem do reprezentowania PSL w tych negocjacjach. Wspólnie z przewodniczącym Rady Naczelnej i Prezydium NKW będziemy te sprawy prowadzić. Osobiście w tych sprawach będę uczestniczył - poinformował prezes PSL po posiedzeniu Naczelnego Komitetu Wykonawczego stronnictwa w Warszawie.
Dodał, że Trzecia Droga będzie kontynuować współpracę po wyborach.
- Trzecia droga się sprawdziła - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz.
Nie chciał jednak mówić o personaliach i o tym, czy PSL poprze rekomendowanego przez władze Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska na premiera.
Podczas posiedzenia Naczelnego Komitetu Wykonawczego PSL w Warszawie podsumowano kampanię wyborczą, rozmawiano o przyszłej współpracy z partnerem wyborczym - Polską 2050.
Dodał, że Trzecia Droga będzie kontynuować współpracę po wyborach.
- Trzecia droga się sprawdziła - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz.
Nie chciał jednak mówić o personaliach i o tym, czy PSL poprze rekomendowanego przez władze Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska na premiera.
Podczas posiedzenia Naczelnego Komitetu Wykonawczego PSL w Warszawie podsumowano kampanię wyborczą, rozmawiano o przyszłej współpracy z partnerem wyborczym - Polską 2050.

Radio Szczecin