Kierowcy podróżujący na groby swoich bliskich muszą spodziewać się większej liczby kontroli na drogach.
We wtorek oficjalnie rozpoczyna się policyjna akcja "Znicz", jednak więcej patroli będzie na trasach już od dziś. Policjanci będą m.in. pilnowali bezpieczeństwa w okolicach cmentarzy - zapowiada aspirant Tomasz Markowski.
- Będą monitorować rejony parkingów i miejsc zgromadzeń. Zadbają o bezpieczeństwo w komunikacji publicznej i postarają się zapobiec wszelkim wybrykom chuligańskim. Do kierowców apelujemy o zapoznanie się ze zmianami w organizacji ruchu w miejscach docelowych. Policjanci umundurowani i nieumundurowani, wspierani przez przedstawicieli innych służb, będą dbać o spokojny przebieg tych dni. Będą służyć pomocą tam, gdzie ta pomoc będzie potrzebna - powiedział asp. Markowski.
Policyjna akcja "Znicz" potrwa do 2 listopada.
- Będą monitorować rejony parkingów i miejsc zgromadzeń. Zadbają o bezpieczeństwo w komunikacji publicznej i postarają się zapobiec wszelkim wybrykom chuligańskim. Do kierowców apelujemy o zapoznanie się ze zmianami w organizacji ruchu w miejscach docelowych. Policjanci umundurowani i nieumundurowani, wspierani przez przedstawicieli innych służb, będą dbać o spokojny przebieg tych dni. Będą służyć pomocą tam, gdzie ta pomoc będzie potrzebna - powiedział asp. Markowski.
Policyjna akcja "Znicz" potrwa do 2 listopada.

Radio Szczecin