Polscy dyplomaci na Litwie zakończyli akcję odwiedzania miejsc polskiej pamięci narodowej.
Dotarli oni do 65 takich punktów, w których składali wieńce i zapalali znicze. Akcja organizowana jest co roku w drugiej połowie października i trwa do dnia Wszystkich Świętych.
Akcja zakończyła się na wileńskich nekropoliach, gdzie przedstawiciele ambasady polskiej na Litwie wzięli udział w akcji "Światełko dla Rossy i Bernardynów".
Akcja zakończyła się na wileńskich nekropoliach, gdzie przedstawiciele ambasady polskiej na Litwie wzięli udział w akcji "Światełko dla Rossy i Bernardynów".

Radio Szczecin